Nic ti nedá takový pocit jako hubenost, ani sladkost. ♥

Prosinec 2007

♥ Nestííhám

23. prosince 2007 v 19:30 | ♥ Luxa |  ♥ Kecíky
Čus holky!
Takže omlouvám se, že jsem sem dlouho nic nenapsala, ale měli sme dost písemek ve škole, ale slibuju že po vánocích budu psát co nejvíc a přidám taky weight truckery. S hubnutí to jde dost z kopce, jsem na sebe nehorázně naštvaná, ale o vánocích to fakt nejde:( Nebo alespon dost ztěžka, to jako uznejte, všude to cukroví :-! Ale musím si dát...

Jinak v pátek jsem byla na Sto zvířatech, jako luxusnější akcičku sem nezažila, bylo fakt super. Strašně moc jsme si to s kámoškou užili:)
No a včera v Hradci nakupovat, koupila jsem si tričko s nápisem I'M THE ONE :D ale musim do něj trošku zhubnout.

Jako slibuju že Vánocích se do toho pouštim, na tech 54 to dám :)

Možná vám sem dnes ještě něco přidám:)

♥ 11. 12. 2007

11. prosince 2007 v 22:05 | ♥ Luxa |  ♥ Moje jídlo
Takže lásečky moje odedneška sem budu psát, co jsem asi za den snědla. Budu se snažit psát každej den, ale nevm jak to budu stíhat, to víte gympl mi dává mrtě zabrat:)

11. 12. 2007

Snídaně: Celozrný rohlík + lučina
Svačina: Activia bílá sladká
Oběd: Nízkotučný tvaroh Ovofit jahodový (pěknej fuják:D)
Večeře: Špagety + čokoládovej mikuláš :-!

Já vím, vážně bych se ze sebe pozvracela, ty špagety a ta čokoláda, je to hrůza, ale zejtra se zas krotím, slibuju!

♥ Novééé :)

11. prosince 2007 v 17:10 | ♥ Luxa |  ♥ Thinspo

*THIN GIRLS*

Christina Agiulera ↓
Christina Aguilera ↓
Victoria Beckham ↓
Luxusníí :) ↓

♥ Fujjjj!

10. prosince 2007 v 15:43 | ♥ Luxa |  ♥ Takle NE!! → Fuják!
Tak todle nikdy nedopustim! Radči nebudu jíst!! Koukněte na to :(
Časem přidám další :-!

♥ Krásné citátky PRO-ANA

9. prosince 2007 v 14:15 | ♥ Luxa |  ♥ ANA
  • Ušla jsem už dost dlouhou cestu na to, abych přijímala rozkazy od sušenky!
  • Hladovění a odmítání je důkazem silné vůle.
  • Vteřinu na rtech, roky na stehnech.
  • Pro krásu se musí trpět.
  • Být hubená je důkaz vlády a sebekontroly nad svým životem.
  • To jídlo vypadá moc dobře, ale já, já vypadám mnohem lépe!

♥ Další krásně hubené holky :)

9. prosince 2007 v 13:56 | ♥ Luxa |  ♥ Thinspo

*THINSPIRATION*

Dobře zhubla ↑

♥ Dopis od ANY

9. prosince 2007 v 11:59 | ♥ Luxa |  ♥ ANA
Dovol mi představit se. Jmenuji se, nebo jak mě nazývají lékaři a jiní, Anorexia. Moje celé jméno zní Anorexia Nervosa, ale můžeš mi říkat Ana. Myslím, že se můžeme stát dobrými partnery. V blízké budoucnosti do tebe budu investovat hodně svého času a totéž očekávám od tebe.

V minulosti jsi slyšela své učitele a rodiče jak o tobě mluví jako o zralé a inteligentní osobě s tolika možnostmi. Kam se to podělo, mám se ptát? Nikdy nic z toho nebylo! Nejsi dokonalá, dost se nesnažíš a navíc ztrácíš čas přemýšlením a mluvením s přáteli nebo kreslením! Tyhle slabosti ti nebudou povoleny.

Tví přátelé ti nerozumí, nejsou k tobě upřímní. Kdysi, když se nejistota vkrádala do tvé mysli a ty ses jich zeptala, "Jsem…tlustá?" a oni odpověděli "Ale ne, jistěže ne" Tys věděla, že lžou! Jen já ti říkám pravdu. Tvoji rodiče, škoda mluvit! Víš, že tě milují a starají se o tebe, ale část toho je jen proto, že to jsou rodiče a že je jejich povinností to dělat. Teď bych ti měla říct tajemství: Někde hluboko uvnitř jsou tví rodiče zklamaní. Jejich dcera, ta s tolika možnostmi, je tlustá, líná a nehodná dívka.

Ale já to všechno změním.

Očekávám od tebe hodně. Není ti povoleno jíst moc. Začne to pomalu: snižování příjmu tuku, čtení tabulek s nutričními hodnotami, zbavování se nezdravých, smažených jídel atd. Na chvíli bude cvičení snadné: nějaké to běhání, možná nějaké dřepy či cviky na břicho, nic vážného. Možná takhle shodíš pár kil z toho svého tlustého těla. Ale nebude dlouho trvat a nebude mi to stačit.

Budu od tebe očekávat, že si budeš počítat a zapisovat svůj příjem kalorií a že začneš cvičit více. Vnutím ti limit. Musíš to přijmout, protože mi nemůžes vzdorovat! Začínám se do tebe vkrádat. Hezky brzo, jsem s tebou neustále.Jsem s tebou, když ráno vstaneš a běžíč k váze. Ta čísla se stávají jak přáteli, tak nepřáteli a ty si stále jen zoufale přeješ, aby byly nižší než včera, než večer… Do zrcadla se na sebe díváš s hrůzou.Pícháš a strkáš do každého špeku a usmíváš se, když přejedeě rukou přes kost. Jsem s tebou, když si plánuješ den: 400 kalorií, 2 hodiny cvičení. Ja jsem ten, kdo takhle plánuje, protože odteď jsou mé myšlenky spjaty s tvými.

Sleduju tvé myšlenky po celý den. Ve škole, když ve své mysli bloudíš neznámem, dám ti něco o čem můžeš přemýšlet. Přepočítej si kalorie pro tento den. Je jich příliš mnoho. Zaplním tvou mysl myšlenkami na jídlo, tvou váhu, kalorie a na věci, na které je pro mne bezpečné myslet. Protože teď jsem už v tobě. Jsem ve tvé hlavě, ve tvém srdci a duši. Ta bolest z hladu, kterou předstíráš že necítíš, jsem já.

Hodně brzy ti říkám nejen to, co máš dělat s jídlem, ale i to, co máš dělat pořád. Usmívat se a přikyvovat. Dobře se prezentuj. Vtahuj sakra to tlusté břicho! Bože, jsi tlustá kráva!!!! Když je čas na jídlo, tak ti řeknu co dělat. Udělám to tak, že talířek salátu ti bude připadat jako jídlo hodné krále. Rozházim jídlo kolem a hle, vypadá to, jako bys něco snědla. Ani kousíček…jestli něco sníš, veškerá kontrola bude zničena.. TOHLE chceš??? Vrátit se zpět k té tlusté krávě, jíž jsi kdysi byla??? Přinutím tě zírat na modelky v časopisech. Ty nádherně hubené, s bílými zuby, modely dokonalosti, co na tebe hledí z těch lesklých stránek. Nechám tě myslet si, že nikdy nebudeš taková jako ony. Vždy budeš tlustá a nikdy nebudeš tak nádherná jako jsou ony. Když se podíváš do zrcadla, zdeformuju odraz. Ukážu ti obezitu a ošklivost. Ukážu ti zápasníka sumo namísto vyhladovělého dítěte. Ale to ty nesmíš vědět, protože kdybys znala pravdu, mohla bys opět začít jíst a náš vztah by se začal rozpadat.

Občas se z tebe stane rebel. Ačkoli ne moc často. Rozpoznáš rebelské vlákno, které zůstalo ve tvém těle a které tě dovede do temné kuchyně. Dvířka od kredence se oomalu a jemným vrzáním otevřou. Tvoje oči budou kmitat po jídlech,. které jsem držela z tvého dosahu. Najednou zjistíš, že tvé ruce tápají ve tmě po krabici se susenkami. Zhltneš je, mechanicky, ne kvůli jejich chuti, ale kvůli pocitu, že jdeš proti mně.. Sáhneš po další krabici a další a další. Tvé břicho se nafoukne a začne vypadat groteskně, ale ty stejně ještě nepřestaneš. A po celou tu dobu na tebe budu křičet ať toho necháš, ty tlustá krávo, ty opravdu nemáš žádnou sebekontrolu, budeš tlustá.

Až tomu bude konec, opět se obrátíš na mě a budeš žádat o radu, protože ty opravdu nechceš být tlustá. Překročila si základní pravidlo a jedla jsi a nyní mě chceš zpět. Poženu tě do koupelny, na kolena a přinutím tě hledět na dno záchodové mísy. Tvé prsty pošlu hluboko do tvého hrdla a s pořádnou dávkou bolesti tě zbavím přijatého jídla. Znovu a znovu to budeš opakovat dokud ze sebe nedostaneš jen vodu a krev. To budeš vědět, že je to vše pryč. Když potom stoupneš, budeš se cítit slabá. Ale ihned se postav! Ty tlustá krávo, vybrala sis život v bolesti!

Možná ta volba zbavit se té "pokrývky" je jiná. Možná tě nechám brát projímadla a nechám tě sedět v koupelně až do brzkých ranních hodin, kdy budeš cítit, jak jsou tvé vnitřnosti skrčené. Nebo možná tě jen nechám, aby sis ublížila sama. Mlátila hlavou o zeď dokud by tě nebolela jak čert. Řezání je taky efektivní. Chci abys viděla svou vlastní krev, jak stéká po tvé ruce. A v tom si uvědomíš, že přijmeš veškerou bolest, kterou ti nabídnu. Jsi v depresi, jsi naštvaná, máš bolesti.. snažíš se někoho přivolat, ale jakobys byla němá, nikdo neposlouchá? Kdo by se o tebe zajímal?!?!!Zasloužíš si to, můžeš si za to sama.

Oh, je to kruté? Chceš aby se ti to stalo? Jsem snad neférová? Dělám jen věci, které ti pomohou. Umožňuju ti přestat myslet na věci, které tě stresují. Vztek, smutek, zatracení a osamnění se mohou zastavit, protože já je vezmu pryč a naplním tvou hlavu kalorickýmy výpočty. Dám pryč i tvou snahu vyrovnat se svým vrstevníkům, snahu všechny potěšit. Protože teď jsem já tvůj jediný přítel, jsem ta jediná, kterou musíš potěšit.Mám i svou slabou stránku, ale tu nesmíme nikomu říct. Pokud se rozhodneš proti mně bojovat, dostat se k někomu a říct mu, jak tě nutím žít, všechno se zničí. Nikdo to nesmí zjistit, nikdo nemůže rozbít ten krunýř, kterým jsem tě pokryla. Já jsem tě stvořila, tuhle hubenou, dokonalou dívku. Jsi moje, jenom moje. Beze mě nejsi nic. Tak se nesnaž mi vzdorovat. Když o tobě jiní mluví, ignoruj je. Zapomeň na ně, zapomeň na všechno co se tě snaží ode mě oddělit. Jsem tvá kladná stránka a míním to nechat tak, jak to je.Upřímně, Ana

♥ Nějaké thinspo, časem přidám další :)

4. prosince 2007 v 22:15 | ♥ Luxa |  ♥ Thinspo

*THINSPO*

Tak to je zatím vše :-*

♥ About me

3. prosince 2007 v 16:09 | Luxa ♥ |  ♥ o Lůcí*
Ahojky!

Zdravím lásečky moje!
Chci se vám představit☺ Je mi 16 a jmenuju se Lucka. Poslední dobou jsem se začala zajímat o anorexii a rozhodla jsem se zhubnout.
Nejsem doslova PRO-ANA, ale chci hodně zhubnout☺
Při výšce 168 cm vážím 62 kg a to, si myslím, je hodně.
Zatím sem dám jen fotku, aby jste věděli jak vypadám a časem i nějaký fotky sebe, aby jste mohli pozorovat jestli hubnu a psát mi svoje názory:) Myslím, že tenhle blog mi v hubnutí určitě pomůže.
Uvítám všechny, co budou chtít spřítelit nebo pokecat (moje icq: 296-784-984)

Tak zatím :-*