Nic ti nedá takový pocit jako hubenost, ani sladkost. ♥

Duben 2008

♥ Thinspa na celý týden

26. dubna 2008 v 22:22 ♥ Thinspo

*Thinspiration*


♥ Dobrýý den:)

21. dubna 2008 v 12:33 | ♥ Luxa |  ♥ Kecíky
Ahojky holčiny!
Já vim, že na blogu nepřibývaj články, ale já fakt nestíhám. Pořád jenom učení:-!
Ale teď začínám odznova, a tak se budu snažit psát sem častějc jooo:) A hlavně mi pište nějaký komentíky, ať mám motivaci pro vás psát, jo a nový thinspo bude taky:)
A taky pro vás mám jednu zprávu! To mě teda šokovalo, teď nevím ze kterýho dne to bylo, ale bylo to v Bleku nevím jestli jste to někdo četl, ale Redakce Blesku se proti nám rozhodla udělat kampaň STOP ANA!
Holky nesmíme se vzdávat, a hlavně dál přidávat články a všechno! A hlavně nerušte blogy! Nechápu co je komu do toho, že chceme bejt hubený, vždyť je to hezký! Napište svoje názory a nevzdávejte to:)
A pro Lynnn: To je super že na můj blog chodíš každej den!:) Hlavně nepřestávej, ted když vidím, že sem někdo chodí tak mám aspoň větší motivaci přidávat články! Díky!:)

♥ Omluva

13. dubna 2008 v 14:36 | ♥ Luxa |  ♥ Kecíky
Čusky:( Jak se máte holčinky? já vím že jsem vás teďko hodně zanedbávala, ale vubec nemám na nic čas:( ale mám pro vás dobrou zprávu, konečně se mi podařilo zhubnout!:) a teď jsem zjistila že potřebuju akutně nový kalhoty, protože ty co mám sou děravý jo:-! takže luxus, tendle tejden nebudu jíst a budu hodně cvičit abych si ty kalhoty mohla co nejrychlejc koupit. Akorát v úterý jeden do Prahy na exkurzi a to se budu muset najíst. Budem mit rozchod na jídlo a když pujdem s kámošema do Meka a nic si nedám tak to bude dost nápadný že? No dám si nějakej ten salát zeleninovej a bude to:)
Holčiny pak vám napíšu jak jsem to vydržela tak se mějte krásně a zatím:) a pište komentíky:)